Ulusal Petrokimya Şirketi Petrokimya geliştirme projelerinin faaliyetlerini ve yerli ve yabancı yatırımların kullanımını hızlandırmak amacıyla, devam eden projelerin yürütücüsü olarak Amir kabir Petrokimya Şirketi’ni (Halka Açık Anonim Şirketi) kurdu.

Bu bağlamda, Mayıs 1998’de 6.Kolefin Projesinin yürütücüsü olarak Amir Kabir Petrokimya Şirketi seçildi. Altıncı olefin projesi, Ulusal Petrokimya Şirketi’nin ikinci beş yıllık planı tarafından onaylanan projelerdi.

Amir Kabir Petrokimya Şirketi, İran Petrokimya endüstrisinde önemli bir yere sahip olan ulusal düzeyde, Yüksek Yoğunluklu polietilen, Düşük Yoğunluklu polietilen ve Doğrusal Düşük Yoğunluklu polietilen dahil olmak üzere en çeşitli polimerik ürünleri üretmektedir.

Kompleks, Olefin Fabrikası’nda asetilen dönüştürmek için fırınların ve reaktörün yanı sıra ülke içinde ilk kez HD Bitki reaktörlerinin inşasını yapmaktan gurur duyuyor.

Vizyon Beyanı

1400 ufkundaki Amir Kabir Petrokimya Şirketi, İslam-İran düşüncesine ve ülkenin polietilen endüstrisinde lider şirket olma taahhüdüne sahip bir kuruluştur.

Görev beyanı

İç ve dış pazarlarda alt sanayilere girerek katma değer yaratmak amacıyla poliolefin ürünleri ve hammaddeleri üretiyoruz. Bu şekilde, sürdürülebilir kâr, optimal kaynak yönetimi, ürün ve hizmetlerin kalite gelişimi, yaşam kalitesini iyileştirme, güvenlik gereksinimlerini, sağlık ve çevreyi gözlemleme gibi faydalanıcıların memnuniyet düzeyini tüm kaliteyle yükseltmek istiyoruz.

Comments are disabled.

bonus veren bahis siteleri