Ali Paşa Şirketi ,

01/01/2020 tarihli ve 1891 GD sayılı Türkiye’de ihracat ve ithalat kavramında malların bir ülkeden (İran) başka bir model ülkeye (Türkiye) taşınması için ticari bir şirket olarak tescil edilmiştir.

Özel bir ticaret şirketi olan Ali Paşa şirketi, başlangıçta ekonomik ve ticari faaliyetlerine, daha sonra büyüme ve gelişme hedefleri ve planları ile Türkiye’nin İstanbul ilinden Barça gibi farklı sanayi şehirlerine kadar genişliyor. Bahsedildiği ve belirtildiği gibi, İranlı üreticilerden (sanayi ve petrokimya fabrikaları) petrokimya şirketlerinin ürünlerini farklı yöntemlerle veya aslında imalat şirketlerinin ürünleri ve hedef ülkede veya aynı imalat fabrikaları olabilecek büyük tüketicileri hedefleyecek ve satın alacaktır.

Petrokimya ürünlerini plastik ürünler gibi tüketim mallarına dönüştürme (Konteynerler, borular, tel ve kablo kapakları, vb.), Lastikler, yalıtım, paketleme, ev aletleri vb. TV gövdesi, radyo, bilgisayar, araba kontrol paneli, küçük ve büyük sıvı tankları (su , Antifriz, yağ vb.) Tüketici fabrikalarında sunulmaktadır.

Bu ürünlere örnek olarak üretim tesislerinin (müşterilerin) hammaddeleri aşağıdaki gibidir: Hafif polietilen çeşitleri / Ağır polietilen çeşitleri / Propilen Çeşitleri / Propilen Çeşitleri / Polistiren Çeşitleri / Bütan / Metan / Kimyasal gübreler / MEG-DEG-DPG gibi farklı sıvı kimyasal ürünler / Temel hammadde çeşitleri Adlandırılabilir. Bu ürünler İran petrokimya şirketlerinden ve ihracat için üretilen bazı ürünleri satmasına izin verilen fabrikalardan. Bu nedenle, İran petrokimya fabrikaları tarafından sağlanabilecek gerekli iletişimin kurulması ve işbirliğinin kabulü yapılmaktadır.

Şirket yöneticileri

alireza vadoudi

Alireza Vadoudi

Genel satış müdürü

Kamal Vadoudi

Ticaret müdürü

Ali Nazlu

Bursa satış müdürü

ibrahim Mammadzada

Azerbaijan satış müdürü

Hossein Gharabaghi

Gümrük işlemleri

bonus veren bahis siteleri