Karun Petrokimya Şirketi, Orta Doğu’daki ilk izosiyanat üreticisidir. Şirket 2002 yılında kurulmuş ve 2009 yılının Mart ayında İran İslam Cumhuriyeti Fahri Petrol Bakanı tarafından resmen açılmıştır. KRNPC, klor, karbon monoksit, hidrojen ve toluen ve nitrik asit kullanarak KRNPC’yi sunabilir. ve yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yüksek verim ve yüksek kaliteli izosiyanat çeşitleri de dahil olmak üzere çeşitli temel ve anahtar petrokimya ürünleri üretmek.

Basra Körfezi üzerinden uluslararası sulara erişim, demiryolları, hammaddeye kolay erişim, bölgedeki önde gelen ürünlerin çeşitlendirilmesi, kalifiye insan kaynaklarının taahhüdü ve ileri düzey kullanımın da dahil olduğu göreceli avantajları kullanarak inanıyoruz. teknolojilerinde, yerli ve yabancı müşterilerimizin görüşlerine daima değer verdik ve talepleri hedeflerimizin başında geliyor.

Yerel ekonominin güçlendirilmesi, çevresel kaygıların vurgulanması, sürekli eğitimin yaygınlaştırılması, güçlü çalışma etiğine ve sürdürülebilir kalkınmaya bağlılığın KRNPC’nin temel değerleri olduğuna, bunun psikolojik ve sosyal çalışanlarımızın ve bizi çevreleyen toplumun manevi iyiliği.

Şirketin ana ürünü 40.000 Ton / yıl Toluen Diizosiyanat (TDI) ve Metilen Difenil Diizosiyanattır (MDI). Şirketin ürün ve hizmetleri, en yüksek hammadde kalitesi için petrol endüstrisindeki yerel alt ünitelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve küresel izosiyanat ürünleri pazarında rekabet etmek için hazırlanmıştır. Hidroklorik Asit (HCl) ve NaCl (NaClO) de şirketimizde üretilen bazı yan ürünlerdir.

Comments are disabled.

bonus veren bahis siteleri