Ülkenin en büyük petrokimya kompleksi olarak Fars Körfezi Petrokimya Sanayii A.Ş., sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için 1404 ufukta İran İslam Cumhuriyeti’nin 20 yıllık çizim manzarasına inanıyor. petrokimya endüstrisi. 2014 yılından bu yana beş yıllık bir stratejik plan olarak uygulanmaktadır.

Bu program 5 yıldır geliştirilmekte ve önemli ve hassas çevresel değişiklikler nedeniyle yıllık olarak gözden geçirilmekte ve değiştirilmektedir. 2015 yılında program, alınan geri bildirimler ve benimsenen makro politikalar temel alınarak revize edilmiş ve şirketin genel stratejisinin “sürdürülebilir kalkınma ve kârlılıktan” sürdürülebilir kalkınma ve değer yaratmaya “dönüştürülmesi de dahil olmak üzere değişiklikler yapılmıştır.

Ayrıca, sosyal sorumlulukların ve SEÇ ile ilgili konuların önemi nedeniyle, dengeli değerlendirme yönteminde (BSC) dikkate alınan alanlar 4 alandan 5 alana değişmiş ve sosyal sorumluluk alanı dört alana eklenmiştir: finansal ve ekonomik, paydaşlar, iç süreçler ve öğrenme ve büyüme.

Comments are disabled.

bonus veren bahis siteleri